אתמול, שישי 15/6, הגיע לסיומה ליגת אלופי המחר , ליגה פנימית של ביה"ס לכדורסל שנטלו בה חלק כ160 שחקנים מ-8 בתי ספר מרחבי העיר .מסגרת זו מהווה הכנה מצוינת לקראת המעבר לליגת הקט סל . במהלך השנה חולקו הקבוצות ל-2 בתים . ולאחר מכן נערכו משחקי הצלבה בין הקבוצות .
למשחק הגמר הגיעו 2 הקבוצות שהפגינו עליונות במהלך כל העונה . ביה"ס דמוקרטי וביה"ס לפיד .לעיני כ-300 צופים משפחות, חברים . את האירוע כיבדו בנוכחותם גם מנהלי בתי הספר של 2 הקבוצות . ולעיני תפאורה כזאת שלא הייתה מביישת משחק בליגת העל .יצא לדרך אחד המשחקים המרתקים ביותר . המשחק נפתח בשליטת הדמוקרטים שפתחו יתרון של 12-7 . שחקני לפיד התעשתו וחזרו למשחק ומצליחים להשוות ל14-14 . מכאן ואילך התנהל דו קרב בין שתי הקבוצות שהיתרון עובר מצד לצד . שהקהל ביציע מעודד ותומך בילדים ללא הפסקה . השישית האחרונה נפתחה עם יתרון של 35-32 לשחקני דמוקרטי . בדקות האחרונות הצליחו שוב שחקני לפיד לעשות מהפך ולנצח 39-37 בגמר הכי מרתק שנראה אי פעם בליגת אלופי המחר . חייבים לציין את שחקני 2 הקבוצות שלמרות הלחץ והמתח התנהגו למופת ושמרו על כל ערכי הספורט . קדם למשחק זה המשחק על המקום ה-3 שבו גברו שחקני רבין על המגן 30-20 .
בסוף המשחק נערך טקס חלוקת גביעים ומדליות לקבוצות הזוכות . וטקס פרידה משחקני קבוצות הנוער של המועדון שמתגייסים בחודשים הקרובים לצה״ל .
בימים אלו נערכים בביה״ס לכדורסל לסיום העונה  רוב ילדי שכבת ד ייטלו חלק בקייטנת הכדורסל שתתקיים באולם רבין .
הנהלת המועדון מאחלת קיץ שקט ובטוח לכולם 🙏