מכבי הוד השרון - בוגרים לאומית

לוח משחקים - בוגרים לאומית (999)

שימו לב!
הלו"ז השבועי הוא זה שיקבע במידה וישנה סתירה בין לוח המשחקים לבין הלו"ז השבועי.
מחזור תאריך יום שעה מארחים אורחים אולם
1 29/10/2019 ג' 19:30 מכבי הוד השרון סנו 999 מכבי מוצקין סקי ליין 1504 אולם עתידים יאנוש קורצ'אק 1 הוד השרון
2 05/11/2019 ג' 19:30 הפועל ג. עליון מ. שמיר1405 מכבי הוד השרון סנו 999 היכל הספורט כפר בלום
3 12/11/2019 ג' 19:00 מכבי הוד השרון סנו 999 הפועל חבל מודיעין 2187 אולם עתידים יאנוש קורצ'אק 1 הוד השרון
4 19/11/2019 ג' 19:30 מכבי רעננה יובלים 145 מכבי הוד השרון סנו 999 היכל מטרווסט רח' הפלמ"ח 4 רעננה
5 26/11/2019 ג' 19:30 מכבי הוד השרון סנו 999 הפועל חיפה פרשקובסקי 4153 אולם עתידים יאנוש קורצ'אק 1 הוד השרון
6 03/12/2019 ג' 19:00 א.ס רמת השרון 585 מכבי הוד השרון סנו 999 אולם קרית יערים רח' יצחק אלחנן 13 רמה"ש
7 10/12/2019 ג' 19:30 מכבי הוד השרון סנו 999 הפועל ר"ג/גבעתיים 35 אולם עתידים יאנוש קורצ'אק 1 הוד השרון
8 14/12/2019 ש' 20:30 אליצור יבנה 168 מכבי הוד השרון סנו 999 היכל הספורט ע"ש רלף קליין הדוגית 22 יבנה
9 17/12/2019 ג' 19:30 מכבי הוד השרון סנו 999 אליצור אשקלון איתו920 אולם עתידים יאנוש קורצ'אק 1 הוד השרון
10 24/12/2019 ג' 19:30 אליצור נתניה עירוני 788 מכבי הוד השרון סנו 999 ביה"ס ישורון רח' שמואל הנציב פינת ברנר נתניה
11 31/12/2019 ג' 19:30 מכבי הוד השרון סנו 999 אליצור קרית אתא עזריאלי 120 אולם עתידים יאנוש קורצ'אק 1 הוד השרון
12 07/01/2020 ג' 19:30 בני הרצליה 1535 מכבי הוד השרון סנו 999 אולם היובל רח' רש"י 24 הרצליה
13 14/01/2020 ג' 19:30 מכבי הוד השרון סנו 999 הפועל עפולה 108 אולם עתידים יאנוש קורצ'אק 1 הוד השרון
14 21/01/2020 ג' 19:00 מכבי מוצקין סקי ליין 1504 מכבי הוד השרון סנו 999 אולם גושן רח' דקר 4 קרית מוצקין
15 28/01/2020 ג' 19:30 מכבי הוד השרון סנו 999 הפועל ג. עליון מ. שמיר1405 אולם עתידים יאנוש קורצ'אק 1 הוד השרון
16 01/02/2020 שבת 20:30 הפועל חבל מודיעין 2187 מכבי הוד השרון סנו 999 חטיבת ביניים נחשון מודיעים 10 שהם
17 04/02/2020 ג' 19:30 מכבי הוד השרון סנו 999 מכבי רעננה יובלים 145 אולם עתידים יאנוש קורצ'אק 1 הוד השרון
18 11/02/2020 ג' 19:00 הפועל חיפה פרשקובסקי 4153 מכבי הוד השרון סנו 999 היכל הספורט רוממה חיפה
19 18/02/2020 ג' 19:30 מכבי הוד השרון סנו 999 א.ס רמת השרון 585 אולם עתידים יאנוש קורצ'אק 1 הוד השרון
24 24/02/2020 ג' 19:00 אליצור קרית אתא עזריאלי 120 מכבי הוד השרון סנו 999 רמז 11 קרית אתא
20 25/02/2020 ג' 19:00 הפועל ר"ג/גבעתיים 35 מכבי הוד השרון סנו 999 אולם זיסמן דרך הטייסים 85 ר"ג
21 03/03/2020 ג' 19:30 מכבי הוד השרון סנו 999 אליצור יבנה 168 אולם עתידים יאנוש קורצ'אק 1 הוד השרון
22 12/03/2020 ג' 19:30 אליצור אשקלון איתו920 מכבי הוד השרון סנו 999 שד' בן גוריון 37 אשקלון
23 17/03/2020 ג' 19:30 מכבי הוד השרון סנו 999 אליצור נתניה עירוני788 אולם עתידים יאנוש קורצ'אק 1 הוד השרון
25 31/03/2020 ג' 19:30 מכבי הוד השרון סנו 999 בני הרצליה 1535 אולם עתידים יאנוש קורצ'אק 1 הוד השרון
26 07/04/2020 ג' 19:00 הפועל עפולה 108 מכבי הוד השרון סנו 999 היכל הספורט עירוני עפולה דרך רבין (צומת עפולה עילית)
 ליגה : לאומית גברים (2)
משחקי גביע המדינה
סיבוב תאריך יום שעה מארחים אורחים אולם
א' 22/10/2019 ג' 19:10 מכבי הוד השרון סנו 999 מכבי חיפה האנטר 69 אולם עתידים יאנוש קורצ'אק 1 הוד השרון