הוד״ש פתחה עם 0:4 אבל חיפה השיבה ב 8-0 משלה, אמצע הרבע 10:6. חיפה ממשיכה לנצל את חסרונו של אילן ברקוביץ כשרומרו בצבע ומשגב מהקשת עושים את העבודה. שון דניאל איבד עשתונות וכבר דו ספרתי שחור. ששון חפר ללבנים וצמצם, נגמר 25:17 .
אולם עתידים התמלא בתחילת הרבע השני כש-שני מחנות האוהדים נותנים בתופים. עידו סטולרו ונינו ג׳ונסון צימצמו, פסק זמן אברהמי. עבדכם הנאמן מסולק משולחן הסטטיסטיקה וחבל, אמצע רבע 31:26 אורח. ג׳ונסון ותום ספיר צימצמו שוב, ניב משגב ותומר בר אבן פותחו מחדש, יורדים למחצית עם 41:34 מוצדק לחיפה.
ברבע השלישי משגב את ריד ניצלו את חולשת הצבע השרונית ורומרו הטביע, שוב דו ספרתי ושוב פסק זמן של הרשקוביץ. הקהל החיפאי פוצח בשירת ״ספרי לי מה כבד עליך״. רומרו כבר אמרנו? אמצע רבע 57:40 לחיפה. הוד״ש ניסתה לחזור אבל סיפקה בעיקר איבודים והחטאות. נגמר 63:51 שחור.
חיפה המשיכה בשלה ברבע האחרון ורומרו עם הטבעה ואסיסט פתח שוב פער, שלשה ושני סלים של דניאל צימצמו. האלי הופ של רומרו הקפיץ את הקהל, טיל התעורר ושלשה של סטולרו מורידה לחד ספרתי, אמצע רבע, 74:64 אורח. רומרו ומשגב המשיכו לעשות שמות בהגנה המקומית ושוב פסק זמן של הרשקוביץ. חיפה עברה להרכב נמוך ומשגב קובר עוד שלשה, הקהל האדום באקסטזה ומכאן להוד״ש כבר לא היו תשובות. נגמר 85:73 .
קלעים:
להוד השרון: ורנון טיל 20 (13 רב', 7 אס'), עידו סטולרו 14, אלון ששון 12, שון דניאל 7, נינו ג'ונסון 6 (8 רב'), יותם שירן 4, שי בסיס 3, תומר פורת 3, תום ספיר 2, שגיא ארפי 2. כן שיחקו: יובל מיכאלי.
באדיבות: "ספסל"
צילום: עמי עוואד
תודה מיוחדת וענקית לקבוצת "אולטראס הוד השרון" על העידוד והאווירה באולם.

אלבום תמונות מלא בדף הפייסבוק "מכבי הוד השרון כדורסל"