קולעים מהלב - מכבי הוד השרון
  
 


 
נותני חסות

 

 
ליגת העל לנוער מחזור ראשון , ניצחון ראשון להוד השרון.
 
קבוצת הנוער הבכירה של המועדון "מכבי הוד השרון "HACKER"  החלה אמש את השתתפותה בליגת העל לנוער במשחק ביתי מסקרן מול הקבוצה הבכירה של מועדון מכבי חיפה. ההוד השרונים אשר בעונה שעברה הגיעו עד לרבע גמר אליפות המדינה מעוניינים גם השנה להתברג בסוף הסיבוב הראשון בין הקבוצות אשר יעלו לפלייאוף העליון והמשחק אתמול היווה משוכה חשובה כדי להשיג את המטרה הזו.
כיאה למשחק ראשון בליגה הקבוצות היו מעט מבולבלת בפתיחה ולא קלעו באחוזים טובים מכל טווח, שחקני הוד השרון שמרו על פער שנע בין 6-4 נקודות מחיפה לאורך כל הרבע הראשון אשר היה מרובה באיבודי כדור לשני הצדדים, בסופו של דבר הוד השרון הצליחו לפתוח פער גדול יותר עם סיום הרבע 18-10 והקבוצות ירדו להפסקה הראשונה.
ברבע השני הקבוצה הירוקה נכנסה למומנטם חיובי ותקעה את הוד השרון על 24 נקודות לאורך כ 5 דקות, והצליחה לסיים את המחצית ביתרון קטן 26-24 לטובת הירוקים, מחצית ראשונה עם הרבה איבודי כדור לשתי הקבוצות וחוסר ריכוז.
החצי השני היה טוב יותר מבחינת שתי הקבוצות בעיקר בפן ההגנתי, אחוזי הקליעה לאט לאט התיישרו, והקבוצות היו צמודות לאורך כל הרבע השלישי שהסתיים בתוצאה 35-33 לזכות הירוקים מחיפה, בפתיחת הרבע הרביעי שחקני הוד השרון יצרו מומנטום חיובי ועלו ליתרון 41-37 תוך 3 דקות , קאמבק של חיפה ואנחנו 41-41 כאשר נותרו 4 דקות לסיום המשחק. הקבוצות נשארו צמודות עד השריקה האחרונה כאשר דקה וחצי לסיום המשחק הוד השרון קולעים שלשה חשובה מאוד שמעלה אותם ליתרון 44-43, והתקפה אחרי זה שחקני חיפה מחזירים שלשה מהירה מצדם ואנחנו ב 46-44 לזכות חיפה כאשר השעון מורה דקה לסיום המשחק. מכאן ועד לסיום שחקני הוד השרון הראו אופי גדול כאשר קלעו 6 נקודות ללא מענה מצד הירוקים ומסיימים את המשחק בניצחון 50-46. משחק ראשון של העונה וניצחון ראשון , כבר ביום שני הקרוב הקבוצה יוצאת למשחק החוץ הקשה מול השכנה מכפר סבא.

 
 
   

קולעים מהלב - מכבי הוד השרון
לייבסיטי - בניית אתרים