קולעים מהלב - מכבי הוד השרון
  
 


 
נותני חסות

 

 
  
 רביעי 2/11 קבוצת נוער על מכבי הוד השרון "HACKER" של המאמן חי דוידי ועוזרו לירן ברמן אירחה את מכבי חיפה אסי במשחק הראשון של העונה.
המשחק התחיל עם איבודי כדור והחטאות של שתי הקבוצות. ההגנה קבעה את תוצאת הרבע כאשר הוד השרון חדים יותר על הפרקט והרבע הסתיים בתוצאה: 10:18 להוד השרון.
ברבע השני הוד השרון עם משחק הגנתי והתקפי חלש ומאפשרת לחיפה למחוק את היתרון ולסיים את הרבע בתוצאה 16:6 ולרדת למחצית עם יתרון שתי נקודות 26:24.
ברבע השלישי נראה כבר שהוד השרון מפסידה את המשחק כאשר חיפה הובילה 35:27 . הוד השרון מצליחה בדקותיים של הרבע לצמצם את הפער ולקראת הרבע הרביעי התוצאה עומדת על 35:33.
הוד השרון פותחת את הרבע הרביעי עם שלשה וחוזרת להוביל 37:41 כאשר שלוש דקות לסיום המשחק התוצאה שוויון 41:41.  דוידי לוקח פסק זמן וחיפה חוזרת מפסק הזמן עם שתי נקודות. מנגד שלשה של הוד השרון ועוד שתי נקודות מריבאונד התקפה ודקה לסיום מובילה 43:46. פסק זמן של חיפה והם חוזרים עם שלשה ל 46:46 40 שניות לסיום.
 19 שניות לסיום סל חשוב להוד השרון 46:48. ניסיון לשלשה לא מוצלח של חיפה מול ריבאונד הגנה חשוב להוד השרון.  7 שניות לסיום חיפה עם פאול לעצור את השעון. שתי זריקות עונשין מוצלחות של שחקן הוד השרון מביא לסיום התוצאה 46:50 וניצחון גדול של הוד השרון.
ביום שני הקרוב יוצאת הקבוצה למשחק חוץ קשה נגד השכנה הפועל כפר סבא.
כתב: גבי ויגלר

 
 
   

קולעים מהלב - מכבי הוד השרון
לייבסיטי - בניית אתרים