קולעים מהלב - מכבי הוד השרון
  
 


 
נותני חסות

 

 
  
שחקניו של המאמן לירן ברמן חזרו מחופשת הפסח ביום שלישי לשבוע קצר מאוד אבל עוד יותר עמוס כאשר הם שיחקו 2 משחקים תוך יומיים.

המשחק הראשון היה לפני יומיים ביום חמישי , מול הקבוצה הטובה בליגה מלב השרון במגרשה של לב השרון בתיכון דרור. הקבוצה הביתית עדיין לא הפסידה העונה, ופתיחת המשחק הייתה עדות לכך שהקבוצה הזו בדרך לאליפות , שליטה מוחלטת בתחילת המשחק , אך התעוררות של שחקני הוד"ש לקראת סיום השישית הורידה את הקבוצות עם יתרון קל של 5 נקודות לטובת לב השרון , שתי השישיות הבאות היו בשליטה מוחלטת של לב השרון ובסיום המחצית ההפרש עומד על כ 20 נקודות לטובות הקבוצה הביתית. היה נראה כי המשחק הולך להיות קל מאוד עבור לב השרון ושהייתרון רק יעלה אך שחקני הוד השרון לא נשברו ולא נתנו להפרש לצמוח ואף צימקו מעט את ההפרש. בסיומו של המשחק הלוח הראה 54-35 לטובת לב השרון אך שחקני הוד השרון יוצאים מעודדים מאוד מכך שהמשיכו להילחם במשך כל שלבי המשחק.

היום (שבת) בבוקר אירחו שחקני הוד השרון את השכנים מכפר סבא שנמצאים במקום השני בליגה עם שני הפסדים בלבד , המשחק הראשון בין הקבוצות בכפר סבא היה צמוד מאוד והוכרע בסופו בפער של 5 נקודות. המשחק היום נפתח בסערה , כפר סבא עולים עם סל מהיר ישר אחרי הפתיחה , אך שחקני הוד השרון נטלו את ההובלה מאותו הרגע. משחק קבוצתי נפלא של שחקני הוד השרון ולחימה בלתי מתפשרת בהגנה הובילו למצב שבמחצית המשחק הייתרון עמד על 10 נקודות לטובת הוד השרון ואף טיפס ל20 הפרש באמצע השישית הרביעית. כפר סבא לא אמרו נואש והצליחו אט אט לנגוס בהפרש לכדי 5 נקודות 42-37 , אך שחקני הוד השרון מצליחים להתאושש ולשישית האחרונה עולות הקבוצות כאשר הלוח מורה 45-37 להוד השרון. האולם המלא ברבין גועש בעידוד של ההורים שקמו בשבת בבוקר והגיעו למשחק , הילדים שעל המגרש מנסים בכל מאודם לקלוע את הסלים המכריעים, סל רודף סל ובסיום המשחק 51-46 לזכות שחקני הוד השרון. משחק קבוצתי מצויין ביחד עם הגנה חזקה מאוד , יש לציין כי הוד השרון היא קבוצת ההגנה הטובה בליגה ביחד עם קבוצת לב השרון). ניצחון מתוק להוד השרונים.
המשחק הבא של הילדים כבר ביום שישי הקרוב , כאשר ביום שלישי יגיעו השחקנים לתמוך בקבוצה הבוגרת של המועדון במשחקה החשוב בחצי גמר אליפות הליגה הלאומית, בהצלחה לשתי הקבוצות.
 
   

קולעים מהלב - מכבי הוד השרון
לייבסיטי - בניית אתרים