קולעים מהלב - מכבי הוד השרון
  
 


 
נותני חסות

 

הגדרות שעון המשחק ושעון 24
 
בהיכל "עתידים" ישנה בעיה בשעון הזריקות: בעת כל הפעלה מחדש של מכשיר המזכירות שעון הזריקות עומד על 30 שניות. כדי להיכנס להגדרות המכשיר יש ללחוץ ולא לעזוב על כפתור ה- HORN ועל כפתור ה- ADJUST. כאשר שני הכפתורים לחוצים יש ללחוץ על המפסק ההדלקה והכיבוי של הלוח שנמצא בחלק האחורי של המכשיר.
 
 
שלב א'
אם פעלתם נכון תיראה על צג המכשיר התמונה הבאה:
 
בשלב זה לוחצים על מקש ה-STRTכדי להמשיך לשלב הבא.
 
שלב ב'
 
בשלב זה קובעים את הדקות הרצויות בכל רבע... (לוחצים על מקשי המספרים שנמצאים על המכשיר) לאחר שקבעתם לוחצים על מקש ה- STOP כדי להמשיך לשלב הבא.
 
שלב ג'
 
בשלב זה קובעים כמה זמן ה-TIMEOUT ימשך... (לוחצים על מקשי המספרים שנמצאים על המכשיר) שלב זה יפתח אוטומטי על 1:00 אז אפשר ישר ללחוץ על מקש ה-  STOP כדי להמשיך לשלב הבא.
 
שלב ד'
בשלב זה ישר לוחצים על מקש ה-STOP כדי להמשיך לשלב הבא (לא משנים כלום).
 
שלב ה'
 
בשלב זה ישר לוחצים על מקש ה-STOP כדי להמשיך לשלב הבא (לא משנים כלום).
 
שלב ו'
 
בשלב זה קובעים את משך הזמן של שעון הזריקות (24) – כאשר מגיעים לשלב זה לוחצים על מקשי המספרים במכשיר לאחר שהקשתם 24 לוחצים על מקש ה-STOP כדי להמשיך.
 
שלב ז'
 
בשלב זה בוחרים אם שעון הזריקות יהיה מסוכרן לשעון הראשי... בשלב זה המזכירות בוחרים ב-"INDEPENDENT" – באופן עצמאי, כדי להגיע לבחירה זו יש ללחוץ פעם אחת על מקש ה-START, לאחר מכן יש ללחוץ מקש ה- STOP כדי להמשיך לשלב הבא.
 
שלב ח'
 
בשלב זה המכשיר שואל אם ההגדרות שהוכנסו הן בסדר, אם כן – לוחצים על מקש ה- START. אם לא ואתם רוצים לתקן הגדרה כלשהי יש ללחוץ על מקש ה- STOP.
 
 
   

קולעים מהלב - מכבי הוד השרון
לייבסיטי - בניית אתרים