חפשו אותנו בפייסבוק - "מכבי הוד השרון כדורסל"

שחקני מחלקת הנוער גיל נויוביץ ואלון דורי בבוגרתאין גאווה יותר מזה למועדון כדורסל מאשר שחקני בית שגדלו במועדון וצעד אחרי צעד עברו עד שהגיעו לשחק בקבוצה הבוגרת. בואו נפרגן ל- 2 שחקנים גדולים, רציניים ומחויבים, שבעבודה קשה הגיעו עד מעמד זה. השניים ישחקו עם הקבוצה הבוגרת ובמקביל ימשיכו לחזק גם את קבוצת הנוער. מבחינתם זה הגשמת חלום, מבחינתנו זה הקיום של המועדון. שני  מנהיגים על המגרש ואינטליגנטים, גיל רכז עם ראיית משחק רחבה ואלון סקורר מדהים. חברים בואו ניתן ביג לייק המון כבוד ופרגון למדהימים שלנו גיל נויוביץ ואלון דורי.
 
לעמוד הפוסט תאריך: 24/08/2018 18:21:00 תגובות:

עונת 2018/19 - יוצאים לדרך!


מועדון הכדורסל מכבי הוד השרון שמח לפתוח את עונת 2018-2019. האתר, שמלווה את המועדון זו עונתו ה-13 (!) ימשיך גם העונה להוות כלי מרכזי ושימושי למאמנים, לשחקנים ולהוריהם ולרבים אחרים. האתר החדש מותאם לסמארטפון, כך שהנגישות למידע יהיה נוח וקל מכל מקום.

גם העונה יעמוד מספר הקבוצות על מספר בלתי ייאמן של 28 קבוצות תחרותיות!

מחלקת הנוער, שנחשבת לאחת ממחלקות הנוער הטובות באזור עם השתתפותן של קבוצות הנוער, הנערים והילדים בליגות הראשונות, ממשיכה להתפתח, לגדול ולהתעצם. חי דוידי, מנהלה המקצועי של מחלקת הנוער, שהוביל את קבוצת הנוער בעונה שעברה להישג בלתי רגיל- הישארות בליגת העל לנוער, ימשיך גם בעונה הקרובה להוביל את מחלקת הנוער בפן המקצועי.
סגל המאמנים נשמר ברובו מהעונה החולפת. בסיס המאמנים שגדלו כשחקנים במחלקת הנוער גדל עם הצטרפותו של אורי מזרחי לסגל המאמנים והוא ימנה לא פחות מ-4 מאמנים שגדלו כשחקנים במחלקת הנוער שלנו! 

 מחלקת הנשים והנערות ממשיכה להתפתח, להתקדם ולכבוש את הליגות המקצועיות תחת פיקוחו של איל המי. המחלקה זכתה לראשונה באליפות בעונה החולפת ועלתה לליגה הגבוהה ביותר בנערות ב'
עם הגידול המתמיד בתושבי העיר, גם ביה"ס לכדורסל בניהולו של איל המי גדל ומתפרס ברחבי העיר!
מטרות ביה"ס-הינה יצירת תשתית רחבה ואיתור ספורטאים מצטיינים בענף ובניית קבוצות תחרותיות לקבוצות הגיל השונות קט-סל וילדים.
במסגרת הפעילות מתקיימים שני אימוני יסוד שתכליתם הטמעת יסודות משחק הכדורסל, שיפור הקורדינצייה ויכולת הריכוז של הילד. דגש מיוחד על התמדה ומשמעת ספורטיבית ושיפור הביטחון העצמי. עבודת צוות ומיומנויות קבוצתיות תוך כדי הקניית ערכים ספורטיביים וחברתיים.
חזון ביה"ס-אנו רואים בחינוך הספורטיבי בסיס והשלמה למסגרות החינוך האחרות של הילד. בניית אישיות מתמידה ששואפת תמיד למצוינות אישית וחברתית ובכך לאפשר לכל שחקן לפתח את הכישרון הטמון בו. התמדה לכל אורך הדרך היא ההצלחה האמיתית!

אנו מזמינים אתכם לקרוא בהרחבה על כל צוות המועדון בתפריט העליון.

בעלי התפקידים לעונת 2018-2019
 
יו"ר המועדון אורי אשכנזי
יו"ר מחלקת נוער ספי צוק
מנהל ארגוני עמי עוואד
מנהל מקצועי מחלקת נוער חי דוידי
מנהל ביה"ס לכדורסל איל המי
מנהל מחלקת הנערות איל המי
מאמן בוגרים לאומית נתי כהן
ע.מאמן בוגרים לאומית איתי ברקן
מאמן קבוצת בנץ' - ליגה ב'  
מאמן נשים ארצית איל המי
מאמן נוער ליגת על חי דוידי
ע.מאמן נוער ליגת על לירמן ברמן
מאמן נוער ארצית - אננס אביעד אבישי
מאמן נוער מחוזית - מנגו רפי אשכנזי
מאמן נערים א' לאומית תום כהן
מאמן נערים א' ארצית אורי פאר
מאמן נערים ב' לאומית תום כהן
מאמן נערים א' מחוזית - הדר גיא ברביארו
מאמן נערים ב' מחוזית - אלון אביעד אבישי
מאמן נערות ב' לאומית - יסמין איל המי
מאמן ילדים א' לאומית שי מזור
מאמן ילדים א' מחוזית - אפרסק אורי מזרחי
מאמן ילדים א' מחוזית - שזיף רפי אשכנזי
מאמן ילדים ב' - אשכולית נמרוד קימחי
מאמן ילדים ב' - תפוז אורי פאר
מאמן ילדים ב' - לימון אורי לקח
מאמן ילדות - חצב שאול רוטגולץ
מאמן ילדות - אירוס גל פוסק
מאמן קטסל א' - תפוח לירן ברמן
מאמן קטסל א' - אגס גיא ברביארו
מאמן קטסל א' - שקד שקד שיף
מאמן קטסל ב' - תאנה אורי מזרחי
מאמן קטסל ב' - תמר גיא ברביארו
מאמן קטסל ב' - רימון שי מזור
מאמן קטסל בנות - כלנית תומר קמיל
מאמן קטסל בנות - רקפת שאול רוטגולץ
מנהל האתר ודף הפייסבוק עמי עוואד
לעמוד הפוסט תאריך: 18/08/2018 14:18:00 תגובות:

איתן רוטנברג מגיע להוד השרון

 
מכבי הוד השרון מברכת על הצטרפותו של הפורווד איתן רוטנברג (27, 1.97) לקבוצת הבוגרים. איתן החל את דרכו באליצור רמלה, שיחק בנבחרות הצעירות ובכפר סבא. שחקן חזק ומוכשר. אנו מאמינים כי יתרום רבות מנסיונו. מכבי הוד השרון מקדמת בברכה את איתן ומאחלת לו הצלחה בקבוצה 🏀🏀🏀
לעמוד הפוסט תאריך: 16/08/2018 16:46:00 תגובות:

אלון ששון ממשיך בהוד השרון

שחקן צעיר וכשרון גדול שכל עתידו עוד לפניו, הגארד אלון ששון (22, 1.90). שימשיך איתנו לעונה נוספת. אלון החל את דרכו במכבי תל אביב והגיע היישר לקבוצת הנוער לאומית, שבעזרתו הרבה הקבוצה עלתה לליגת העל. אלון עבר לשחק בבוגרים וזו תהיה השנה החמישית שלו. מאחלים לך בהצלחה ונרגשים שאתה הפכת לחלק ממשפחת מכבי הוד השרון
צילום: עמי עוואד
לעמוד הפוסט תאריך: 16/08/2018 16:44:00 תגובות:

אירוע סיום עונה בליגת אלופי המחר !

אתמול, שישי 15/6, הגיע לסיומה ליגת אלופי המחר , ליגה פנימית של ביה"ס לכדורסל שנטלו בה חלק כ160 שחקנים מ-8 בתי ספר מרחבי העיר .מסגרת זו מהווה הכנה מצוינת לקראת המעבר לליגת הקט סל . במהלך השנה חולקו הקבוצות ל-2 בתים . ולאחר מכן נערכו משחקי הצלבה בין הקבוצות .
למשחק הגמר הגיעו 2 הקבוצות שהפגינו עליונות במהלך כל העונה . ביה"ס דמוקרטי וביה"ס לפיד .לעיני כ-300 צופים משפחות, חברים . את האירוע כיבדו בנוכחותם גם מנהלי בתי הספר של 2 הקבוצות . ולעיני תפאורה כזאת שלא הייתה מביישת משחק בליגת העל .יצא לדרך אחד המשחקים המרתקים ביותר . המשחק נפתח בשליטת הדמוקרטים שפתחו יתרון של 12-7 . שחקני לפיד התעשתו וחזרו למשחק ומצליחים להשוות ל14-14 . מכאן ואילך התנהל דו קרב בין שתי הקבוצות שהיתרון עובר מצד לצד . שהקהל ביציע מעודד ותומך בילדים ללא הפסקה . השישית האחרונה נפתחה עם יתרון של 35-32 לשחקני דמוקרטי . בדקות האחרונות הצליחו שוב שחקני לפיד לעשות מהפך ולנצח 39-37 בגמר הכי מרתק שנראה אי פעם בליגת אלופי המחר . חייבים לציין את שחקני 2 הקבוצות שלמרות הלחץ והמתח התנהגו למופת ושמרו על כל ערכי הספורט . קדם למשחק זה המשחק על המקום ה-3 שבו גברו שחקני רבין על המגן 30-20 .
בסוף המשחק נערך טקס חלוקת גביעים ומדליות לקבוצות הזוכות . וטקס פרידה משחקני קבוצות הנוער של המועדון שמתגייסים בחודשים הקרובים לצה״ל .
בימים אלו נערכים בביה״ס לכדורסל לסיום העונה  רוב ילדי שכבת ד ייטלו חלק בקייטנת הכדורסל שתתקיים באולם רבין .
הנהלת המועדון מאחלת קיץ שקט ובטוח לכולם 🙏

 
לעמוד הפוסט תאריך: 16/06/2018 10:33:00 תגובות:

שלב המיונים לשכבת הקטסל לעונה הבאה החל


במועדון הכדורסל החלו את בניית העונה החדשה. אמש החל שלב המיונים הראשון לשחקני שכבת ד' של המועדון לקראת המעבר מביה"ס לכדורסל למחלקת הנוער. בשכבת ד פעילים כיום כ- 160 שחקנים שמתוכם 45 שחקנים ישתלבו ב- 3 קבוצות קט סל ה'. כל יתר השחקנים ימשיכו להתאמן במסגרת של ביה"ס לכדורסל וישחקו בליגת דרבי של כל המוקדים משכבת ה'-ו' בעיר.
תמונות נוספות ניתן לראות בדף הפייסבוק "מכבי הוד השרון כדורסל"

 
לעמוד הפוסט תאריך: 30/05/2018 08:53:00 תגובות:

ילדים א' מסיימים עונה
קבוצת הילדים א אפרסק  סיימו את משחקם האחרון בנצחון מוחץ על מתן, ילדי הקבוצה תחת אימונו של שי סיימו במקום 3 ובמאבק על האליפות שהוכרעה לקראת סיומה של הליגה, יישר כח לילדים ולשי ובהצלחה בעונה הבאה.
 
לעמוד הפוסט תאריך: 16/05/2018 20:57:00 תגובות:

שחקני מכבי הוד השרון בגמר טורניר 3X3 בדימונה

היום השתתפו חלק משחקני המועדון בטורניר סטריטבול  3X3 שהתקיים בדימונה. לטורניר הגיעו שחקנים ממועדונים שונים בארץ ולגמר העפילו שתי קבוצות של המועדון מכבי הוד השרון.
שאפו לשחקנים, כל הכבוד !!!!

https://www.facebook.com/maccabi.hasharon/videos/1981637141880636/
לעמוד הפוסט תאריך: 16/05/2018 20:50:00 תגובות:

קטסל ב תאנה של לירן ברמן

קטסל ב תאנה של לירן ברמן ממשיכה את הסיבוב השלישי ומפסידה במשחק ביתי צמוד ומותח אחרי שתי הארכות לרמה"ש כוכבים החזקה מהמקום הראשון 52:57.

פתיחת משחק אינטנסיבית של הוד השרון עם הגנת ברזל ותרגילים מדויקים בהתקפה שהשאירו תמיד ילד פנוי לזריקה נוחה והראשונה מסתיימת ב 8 הפרש מקומי. החמישית השנייה המשך ישיר לראשונה והיתרון עולה לדו ספרתי. חמישית שלישית והאורחים מהמקום הראשון חוזרים למשחק ומצמצמים את התוצאה. בחמישית הרביעית המהפך של רמת השרון הושלם ולחמישית המכרעת הוד השרון עולה במינוס 8.

חמישית אחרונה המקומיים של ברמן במשחק התקפה סובלני וחכם נוגסים בפער ודקה לסיום מצליחים להשוות את התוצאה. שתי הזדמנויות בדקה האחרונה לא צולחות והמשחק הולך להארכה.

המשחק הצמוד נמשך גם בהארכה ואחרי 3 דקות  של הגנות ברזל הולכים להארכה שנייה.

להארכה השנייה הילדים עולים עם אווירת פלייאוף יווני ביציעים ורמת אגרסיביות כמו בחמישית הראשונה. החטאות של חוסר ריכוז בדקה האחרונה וקור רוח של האורחים מהעונשין מסיימות את הערב הארוך והמותח עם נצחון של רמה"ש 52:57 וכל מה שנותר להורים הוא להודות לילדים על הערב המהנה.

שבוע הבא דרבי סיום עונה. בואו בהמוניכם.

לעמוד הפוסט תאריך: 16/05/2018 09:56:00 תגובות:

מכבי הוד השרון אננס זוכה באליפות מחוז שרון לנוער

 

נצחון בדרבי נוער מחוז שרון של קבוצת מכבי הוד השרון אננס הביא לרפי אשכנזי המאמן יחד עם שחקניו את הזכייה באליפות. בתום המשחק השחקנים לא ויתרו על גזירת הרשתות כמיטב המסורת.

למועדון זו הזכייה הרביעית העונה באליפויות.

לעמוד הפוסט תאריך: 07/05/2018 22:26:00 תגובות:

דרבי נוער מחוז שרון

לעמוד הפוסט תאריך: 06/05/2018 21:15:00 תגובות:

טובים השניים מהאחדטובים השניים מהאחד

אמש זכו שתי קבוצות משכבת הילדים ב' באליפות
​המאמן אורי פאר עם קבוצתו מכבי הוד השרון תפוז - זוכה באליפות ילדים ב' מחוז שרון
המאמן שי מזור עם קבוצתו מכבי הוד השרון - זוכה באליפות ילדים ב' מחוז פתח תקוה א'
​שאפו למאמנים ולשחקנים על עונה מוצלחת. 
​בהצלחה בעונה הבאה!
לעמוד הפוסט תאריך: 04/05/2018 09:31:00 תגובות:
מספר עמודים: 10
הקודם    1 2  3  4 5 6   הבא