חפשו אותנו בפייסבוק - "מכבי הוד השרון כדורסל"

נוער על מנצחת בחוץ את הפועל משגב 79:59


אמש (שני 29/1) התייצבה קבוצת נוער על של המאמן דוידי חי ועוזרו ברמן לירן למשחק חוץ סופר קריטי במאבק על מיקום בליגה.
המשחק התחיל במלחמה על כל כדור עם הרבה עבירות והרבע הראשון הסתיים 16:14. ברבע השני הוד השרון הייתה יותר נחושה והקבוצות ירדו למחצית בתוצאה 34:29.
ברבע השלישי שחקני הוד השרון המשיכו בהגנה קשוחה שהביאה לנקודות בהתקפה ולסיום הרבע 22:13.
ברבע הרביעי משגב נחלשה והוד השרון פתחו פער של 20 נקודות עד סיום המשחק 79:59
בשבוע הבא משחק חשוב נוסף בבית נגד הרצליה.
כתב: גבי ויגלר
לעמוד הפוסט תאריך: 30/01/2018 07:27:00 תגובות:

הוד השרון מנצחת את אליצור יבנה


הוד השרון לאחר רצף של חמישה הפסדים,  מנצחת הערב את אליצור יבנה ונשארת בעמדת זינוק מספיק טובה לפלייאוף.
יבנה להטה מחוץ לקשת עם 13 שלשות, הוד השרון עשתה מחצית מהנקודות שלה בצבע ולמעשה גם הובילה במשך רוב המשחק, אבל ההתמודדות הוכרעה על מהלך אחד. דקה וחצי לסיום עידו סטולרו  בשלשה גדולה מנגד אופק מלכה מהקו הוריד לנקודה. סדרת עבירות משני הצדדים דאגו בעיקר להעביר את 50 השניות שנותרו, כשבאחרונה, כ- 2 שניות לסיום, נשלח עידו סטולרו אל הקו, קלע את הראשונה, החטיא את השנייה.
בסיום הוד השרון מנצחת בתוצאה: 86:88
יותם שירן (23) וג'ורדן וושינגטון (21) 
צילום: עמי עוואד

 
לעמוד הפוסט תאריך: 23/01/2018 22:53:00 תגובות:

בוגרים לאומית מארחת את אליצור יבנה

לעמוד הפוסט תאריך: 23/01/2018 14:53:00 תגובות:

קטסל ב' תאנה של לירן ברמן ארחה את הפועל חוף השרון למשחק סיום הסיבוב הראשון


 
קטסל ב' תאנה של לירן ברמן ארחה את הפועל חוף השרון למשחק סיום הסיבוב הראשון ויוצאת עם ידה על העליונה אחרי משחק בו שלטה משריקת הפתיחה ובסיום 24:36.
פתיחת משחק טובה של המקומיים עם משחק מסירות שוטף, הגנה אגרסיבית והרבה השתטחויות על הפרקט משאירה את האורחים מאחור ואחרי חמישית ראשונה שמסתיימת עם הפרש מינימלי פותחים מבערים בחמישית השנייה שמסתיימת ב 12+. הקצב והאינטנסיביות נשמרים גם בחמישית השלישית והרביעית בה גדל הפער והחמישית האחרונה לפרוטוקול עם חילופים רבים בצד הלבן ועידוד מסיבי מצד ההורים. בסיום 24:36 סולידי עם גרף התקדמות מרשים ועם הפנים לסיבוב השני.

 
לעמוד הפוסט תאריך: 17/01/2018 18:02:00 תגובות:

מכבי 'סנו' הוד השרון VS מכבי 'טופ סקיי ליין' קריית מוצקין


הוד"ש מגיעה למשחק עם רצף הפסדים אבל עם כרמל בוכמן שחוזר אליה אחרי חצי עונה במכבי קריית גת. במוצקין יחפשו לנצח לראשונה העונה פעמיים ברצף,
כדאי לשים לב ליותם שירן שנותן עונה אדירה ועשוי להתמודד על הישראלי המצטיין של העונה.
צילום: עמי עוואד


 
לעמוד הפוסט תאריך: 16/01/2018 08:34:00 תגובות:

נוער מחוזית אננס , מנצחים בדרבי צמוד צמוד


מוצ"ש האחרון התקיים משחק הדרבי בליגה לנוער מחוזית בין קבוצת אננס של המאמן רפי לבין קבוצת מנגו של המאמן אורי. המשחק היה בעצם משחק על המקום הראשון בסוף הסיבוב הראשון ואליו הגיעה קבוצת אננס מהמקום הראשון בליגה עם הפסד אחד ואילו קבוצת מנגו הגיעו עם שני הפסדים מהמקום השלישי. אולם רבין התקשט , והיה מלא מפה לפה , במשפחות וחברים של השחקנים וגם הצוות המקצועי של האגודה הגיע לצפות במשחק.
 
הפתיחה הייתה שייכת לקבוצתו של רפי אשר עלתה ליתרון 7-0 קל לאחר 3 דקות של משחק מסלים פשוטים של שחקני וניצול איבודי הכדור וההחטאות של הקבוצה של אורי. לאחר פסק זמן חזרו שחקנים של אורי כרוח סערה ורצו 12-2 עד להובלה של 12-9 עם אחוזי קליעה טובים מאוד מטווח 3 הנקודות , לקראת סיום הרבע הראשון. שחקניו של אורי לא הצליחו ליצור פער משמעותי ובסופו של הרבע הראשון הלוח הראה 20-20
 
ברבע השני המגמה נמשכה , משחק צמוד צמוד כאשר כל קבוצה לא מצליחה לייצר סלים קלים או סלים בכלל, הרבה מאוד החטאות ממצבים נוחים והמון איבודי כדור , נראה כי האולם המלא נותן את אותותיו בשחקנים סל לפה וסל לפה ובמחצית אנחנו יורדים צמוד צמוד ובעיקר מפתיע 31-30 לזכות מנגו של אורי.
 
הרבע השלישי נפתח וריצה מהירה של 6-0 מצד שחקני מנגו והם טסים ליתרון 5 , מצד שני סלים של אננס מקרוב ומה עונשין מצמקים שוב לנקודה , סדרת איבודי כדור והחטאות של קבוצת מנגו ועכשיו הייתרון עובר לאננס , שוב אף קבוצה לא מצליחה לשלוט גם בסיום הרבע והלוח מראה : 46-42 לזכות הקבוצה של אורי. 
 
הרבע האחרון נפתח בסערה מבחינת הקבוצה של אורי ו4 דקות בתוכו והתוצאה היא 56-47 לזכות אורי והסיפור נראה שמתחיל להיות גמור סל חשוב של קבוצתו של רפי מוריד את ההפרש ל7 ולאט לאט הפער הולך ומצטמצם. 2 דקות לסיום שחקניו של רפי עולים ליתרון 61-57 ונראה כי המשחק בדרך להגמר לכיוונו של רפי אך שחקנים של אורי חושבים אחרת לגמרי , שלשה חשובה שלהם ודקה לסיום נקודה בלבד. איבוד כדור בהתקפה הבאה של רפי ו35 שניות לסיום הכדור אצל אורי להתקפה שיכולה להכריע את המשחק , ההתקפה נעצרת בפאול ושחקניו של אורי הולכים לקו 15 שניות לסיום המשחק , הכדור הראשון פנימה , יש לנו שיוויון , כדור שני החוצה והריבאונד של אורי , זריקה מהירה של שחקניו של אורי לא מוצאת את הסל , ריבאונד של רפי מוציא את קבוצתו להתקפה מתפרצת 5 שניות על השעון נראה כי הולך להיות סל אבל פאול של שחקניו של אורי במניעת הסל עוצרת את השעון על 2 שניות וזריקות עונשין לשחקני אננס. הכדור הראשון פוגע בטבעת ויוצא החוצה , כדור שני הולך חלק בפנים ופסק זמן של אורי 2 שניות לסיום המשחק. השחקנים חוזרים מפסק הזמן כל האולם על הרגליים, כדור מהצד של מנגו , התרגיל שאורי בנה עובד היטב ומשחרר את שחקניו לזריקה חופשית , וחסימה על הזריקה עם ספק עבירה ספק נקי , השופט לא שורק והמשחק מסתיים בתוצאה 62-61 לזכות שחקניו של רפי במשחק הכי צמוד שהיה ניתן לבקש.
 
כל המחמאות מגיעות לקבוצה של אורי ששיחקו מצויין אבל הנקודות והנצחון הולכים עם הקבוצה של רפי אשר מסיימת את הסיבוב הראשון במקום הראשון עם הפסד בודד , והדרך לעליית הליגה עובדת בסיבוב אחרון ומותח.
 שיהיה בהצלחה בהמשך הדרך לשתי הקבוצות.
כתב: לירן ברמן
צילום: עמי עוואד

 
לעמוד הפוסט תאריך: 14/01/2018 22:53:00 תגובות:

ילדים א' אפרסק מנצחים את מתן בחוץקבוצת ילדים א' אפרסק של המאמן שי מזור יצאה ברביעי האחרון למשחק חוץ במתן.
אפרסק הציגה כבר מתחילת המשחק הגנה אגרסיבית מאוד שאינה מוותרת על אף כדור ושוב ושוב ראינו את שחקני אפרסק נלחמים על כל כדור בשני צידי המגרש.
הקבוצה המארחת הקשתה על שחקני הוד השרון ב-2 הרבעים הראשונים של המשחק אולם ניכר היה שהמשחק נמצא בשליטה של הוד השרון אשר הכתיבה את קצב המשחק לכל אורכו.
גם ברבעים השלישי והרביעי שחקני הוד השרון המשיכו בהצגת כדורסל משובח תוך שהם מניעים היטב את הכדור לוחצים בהגנה ויוצאים מהר להתקפות מתפרצות.
המשחק הסתיים בניצחון מוחץ של הוד השרון והקבוצה שהביסה את מובילת הטבלה לפני 2 מחזורים נמצאת במומנטום חיובי ועלתה למקום השני בטבלה.  

 
לעמוד הפוסט תאריך: 14/01/2018 10:37:00 תגובות:

דרבי נוער מחוזית שרון

לעמוד הפוסט תאריך: 10/01/2018 10:11:00 תגובות:

קטסל א' שקד התארחה באלפי מנשה ומסיימת בנצחון 62:52


פתיחת משחק החלה בהובלה של אלפי מנשה וחמישית ראשונה הסתיימה בהובלה של 3 נקודות לאלפי מנשה. בחמישית השנייה קטסל א' שקד ריכזה את כל המאמצים והכוחות והצליחה להוביל בסיום המחצית ב- 2 נקודות.
 
עם הגנה אגרסיבית, עבודת צוות ומשחק התקפה שוטף קטסל א' שקד הובילה לניצחון ובהפרש מכובד של 10 נקודות.
כאמור קטסל א' שקד ניצחה את מכבי אלפי מנשה 52:62.
לעמוד הפוסט תאריך: 10/01/2018 06:00:00 תגובות:

נוער על מנצחים את מכבי חיפה צעירים 63:77לאחר תקופה קשה של קבוצת הנוער על בסוף חודש דצמבר שהסתיים עם שלושה הפסדים צמודים לעמק חפר, רעננה ועמק יזרעאל התייצבו היום שחקניו של המאמן חי דוידי למשחק ראשון לשנת 2018 בבית במגרש רבין נגד מכבי חיפה צעירים.
המשחק התחיל לא טוב מבחינת הוד השרון והרבע הראשון ביתרון של חיפה 17:13. ברבע השני בבליץ קצר של שתי דקות,  הוד השרון עולה ליתרון 8 שהנקודות מגיעות משחקני הספסל. חיפה  חוזרת למשחק שוב ופותחת פער והרבע מסתיים 10:26 הקבוצות יורדות למחצית בתוצאה 27:39. הרבע השלישי היה שקול 17:18 והיה נראה שהמשחק יהפוך לתבוסה לחיפה. תחילת הרבע הרביעי במשך ארבע דקות ראשונות של הרבע חיפה בריצה של 10:0 ומצמצמת את התוצאה ל 54:57  חי דוידי, מאמן הוד השרון לוקח כבר את הפסק זמן השני שלו במחצית. שחקני הוד השרון חוזרים מפסק הזמן  אחרת. סדרה של שש שלשות וסל שדה אחד מול הגנה מצוינת שלא מאפשרת הפעם לשחקני חיפה לחזור למשחק והמשחק מסתיים כאמור בניצחון יפה של הוד השרון 63:77.
נוער על מסיימים את הסיבוב הראשון במאזן 7:4 ואמצע הטבלה ויוצאים לפגרה לקראת הסיבוב השני ב-22/01 בבית נגד הפועל גלבוע.

 
לעמוד הפוסט תאריך: 08/01/2018 23:23:00 תגובות:

ילדים א' לאומית מנצחת את הפועל עמק חפר


במוצאי שבת האחרונה פגשה קבוצת הילדים א לאומית של תום כהן את מובילת הטבלה הגאה מעמק חפר שהגיעה לאולם רבין במאזן 8-0 ולאחר ניצחון על ילדי הוד השרון במסגרת גביע המדינה לילדים.
המשחק נפתח בהגנה חזקה מצד הקבוצה של הוד השרון ובסיום הרבע הראשון לוח התוצאות מראה 15-10 להוד השרון לאחר שלשת קלאץ׳ מחצי מגרש של אייל הראל.
הרבע השני המשיך בסימן הגנות חזקות, כאשר גם הקבוצה המוכשרת נכנסת לקצת משחק ובסיום המחצית הראשונה 32-31 לילדי הוד השרון.
הרבע השלישי נפתח בבליץ של שחקני עמק חפר כאשר 4 דק׳ מפתיחת המחצית השניה לוח התוצאות מראה 41-32 לעמק חפר, תום ממהר להזעיק פסק זמן כשלאחריו חוזרים ילדי הוד השרון  כמו מלוע של תותח ובהגנת ברזל מקשים על המשחק ההתקפי של עמק חפר ויוצאים לריצת 34-12  תוך יציאה מהירה למתפרצות בראשות תמיר וולוך, מסירות נהדרות של אייל הראל ומשחק חכם של אורי הראל, בשילוב עידוד מאסיבי מהקהל ביציעים ובסיום המשחק לוח התוצאות מראה 63-52 לשחקני הוד השרון והפסד ראשון לעמק חפר בכל המסגרות.
לעמוד הפוסט תאריך: 08/01/2018 23:05:00 תגובות:

קטסל ב' תאנה במשחק חוץ באבן יהודה


קטסל ב' תאנה של לירן ברמן התארחה ברמת השרון אצל מכבי המקומית ומסיימת בהפסד 75:54 שלא משקף את יחסי הכוחות האמיתיים.
פתיחת משחק מצוינת של החבורה של ברמן שהשתלטה על המגרש משני צדיו יחד עם הגנה אגרסיבית ומשחק התקפה שוטף ואחרי החמישית הראשונה 8:16 הוד השרון.
חמישית שנייה חלשה מעבירה את ההובלה למקומיים והחמישית השנייה מסתיימת בהפרש דו ספרתי לרמת השרון. מכאן הוד השרון הייתה עסוקה בניסיונות להדביק את הפער שכבר ירד ל 7 אבל חמישית אחרונה בשליטת המקומיים והמשחק מסתיים ב 75:54 רמת השרון.

 
לעמוד הפוסט תאריך: 04/01/2018 08:08:00 תגובות:
מספר עמודים: 8
הקודם    1 2 3  4  5 6 7   הבא