מכבי הוד השרון - בוגרים לאומית

בוגרים לאומית

מאמן: אלון שטיין | מנהל קבוצה: מנחם בללי | ליגה: לאומית (2)
מועדון הכדורסל מפעיל זה עשרות שנים קבוצת בוגרים שמייצגת את העיר. בעונת 05/06 עלתה הקבוצה לליגה הלאומית, ומאז הקבוצה שומרת על מקומה בליגה השנייה בטיבה בארץ.
לפני 12 שנים, עיריית הוד השרון יצרה קשר בין המועדון לבין חברת מוצרי הניקיון הגדולה בארץ, "סנו", שעד היום משמש כספונסר הראשי של המועדון.
הקבוצה הבוגרת זוכה מידי עונה פרסום רב, כותרות רבות באתרי הכדורסל ובעיתונות הספורט הארצית והמקומית, שמעלות יחד עם מחלקת הנוער המתפתחת שלנו כעיר כדורסל מהשורה הראשונה.
עונת 2013/14 הייתה עונת השיא של הקבוצה שסיימה לראשונה בתולדותיה במקום ה-2 לאחר סדרת גמר פלייאוף מרתקת! לאורך כל משחקי הפלייאוף אולם "עתידים" היה מלא עד אפס מקום בשחקנים ותושבים שבאו לעודד ולהזדהות עם הקבוצה.

אנו משקיעים מאמצים רבים בחיבור הקבוצה הבוגרת למחלקת הנוער, לבי"ס לכדורסל ולתושבי העיר כולה, בכל פעילות אותה אנו מארגנים משתתפים שחקני הבוגרים, וראיה לחיבור שהולך ומתחזק, ניתן לראות עלייה מתמדת לאורך העונות האחרונות בכמות הצופים במשחקיה הביתיים של הקבוצה הבוגרת, לצד השחקנים הצעירים שלנו והוריהם, מגיעים גם תושבים רבים שאינם משתתפים בפעילויות המועדון.

התהליך שהתחלנו לפני כמה שנים במחלקת הנוער, הביא להישגים נפלאים שהציבו את העיר כמעצמת כדורסל באזור. כעת מטרתנו היא לשמר את הקיים ואף לחזק אותו, ובנוסף לייצא שחקנים לקבוצה הבוגרת. כבר העונה לקחו חלק פעיל מספר שחקני נוער באימוני הקבוצה, השחקנים קיבלו כלים רבים להתמודדות ברמות הגבוהות.